Hallitus

VIHER- JA YMPÄRISTÖRAKENTAJAT RY

Postiosoite
Viljatie 4 C , 00700 Helsinki
Puhelin 044 977 0521
Sähköposti toimisto (at) vyra.fi

www.vyra.fi, www.puutarhaunelma.fi

Hallitus

Hallituksen puheenjohtaja

Mikko Jaakkola
PL 23, 30101 Forssa
Puhelin +358 500 613 566
Sähköposti mikko(at)jaakkola.fi

Hallituksen jäsenet

Jussi Häkkinen, varapuheenjohtaja, bitucomp(at)kolumbus.fi
varajäsen Maria Itkonen, maria.itkonen(at)pihavisio.fi

Cornelius Henrik Bos, infra-yhteistyö, henrik.bos(at)vrj.fi
varajäsen Jyri Hussa, jyri.hussa(at)vrj.fi

Timo Hyvönen, timo.hyvonen(at)viherpalveluthyvonen.fi
varajäsen Antti Kankaanpää,  antti.kankaanpaa(at)h-viherrakennus.fi

Rauno Laatunen,  rauno.laatunen(at)pihatyolaatunen.fi
varajäsen Jouko Hannonen, jouko.hannonen(at)puutarhapalvelu.com

Niko Lindfors,  niko(at)vihermali.fi
varajäsen Tuomas Saarinen, tuomas.saarinen(at)yrs.fi

Salla Laukia, salla.laukia(at)allium.fi
varajäsen Kalle Malm, kalle.malm(at)saarnivaahtera.fi

Yhdistyksen luottamus- ja toimihenkilöitä koskevat eettiset pelisäännöt, pdf